Vizyon & Misyon

 

Weecomi'nin vizyonunu ve üstlendiği misyona ait bilgileri buradan görüntüleyebilir, dilerseniz sizlerde bu faaliyetlerde bizlere yardımcı olabilirsiniz.

VİZYON

Hızla gelişen teknoloji ve gün geçtikte bir biri ardına açılan AVM’ler karşısında küçük ve orta ölçekli esnaf birer birer kapanma noktasına kadar geldi. Ekonominin bel kemiğini oluşturan küçük ve orta ölçekli esnaflarımızı koruma altına alan Weecomi oluşumu, üye iş yerlerini bir araya getirerek büyük bir güç haline getirmeyi hedefledi. Weecomi müşterilerine özel promosyonlar ve fırsatlar sunarak üye iş yerlerine sadık müşteriler oluştururken; müşteri ve üye iş yeri ( esnaflarımız ) bir araya getiren bayilerimize de pasif gelir imkanı sağlamıştır. Üye iş yerlerini markalaştırıp dünyaya tanıtırken Bayilerine dünya üzerinde ticaret yapma kazanç sağlam şansı vermektedir

5 Yılda 50 Ülkeye Genel Merkez Açarak 250 Bin Franchise bayi ve 500 bin Kobi 500 milyon müşteri ağı oluşturmaktır


MİSYON

Weecomi International olarak, değerli partnerlerimize kendi sosyal ticaret işlerini kurmaları için en iyi fırsatı sunuyoruz. Siz de bulunduğunuz Ülkede şehirde ya da ilçede Weecomi Bayisi olmak istiyorsanız, lütfen bizimle ya da size en yakın iş ortağımız ile iletişime geçiniz. Oluşturduğu mobil reklam ve mobil ticaret platformu ile gün geçtikçe ciro kaybeden binlerce işletmenin satışlarını, müşterilerini ve dolayısıyla gelirlerini artırmayı hedefleyen Weecomi, siz değerli iş ortaklarımıza bu gelişen piyasada yer alma fırsatı sunmaktadır. Güvenli bir maddi gelecek oluşturmanız için en büyük yardımcınız Weecomi olacaktır.

Dünya’ya açılarak Organizasyondan 1000 Weecomi milyoneri oluşturmak,kobileri kalkındırmak Girişimcileri kendi işlerinin patronu yapıp küresel dünyada isizliği yok etmek Tüketiticiyi tüm dünyada tasarruf ettirmek sosyal sorumluluk projelerine destek olmak başlıca misyonumuzdur.